HomeSupraveghere videoAccesoriiCabluHikvision › HK-SFP-1.25G-20-1550
HK-SFP-1.25G-20-1550

Modul fibra optica Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550 TX1550nm/ 1.25G

In stoc furnizor
24 luni
garantie
121 Lei
TVA inclus
Cumperi fara griji pe VonMag.ro - avem 20 de ani de experienta!
Suport tehnic Gratuit Bazat pe 20 de ani de experienta
Deschiderea coletului la livrare Gratuit
5 metode de plataRamburs, online, rate, OP, bitcoin
Retur in 30 de zileVezi detalii

Descriere Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550

Modul fibra optica Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550 TX1550nm/ 1.25G, RX1310nm/1.25G,LC, single mode and single fiber, 20km,0~70℃,SFP
Hikvision este cel mai mare producator din lume pe segmentul sistemelor de supraveghere video. Hikvision detine un centru important de cercetare-dezvoltare si aloca anual sume impresionante pentru a oferi produse inovatoare.

Articole utile

Review-uri HK-SFP-1.25G-20-1550

Din pacate niciun client VonMag nu a scris review pentru acest produs.

Scrie un review
Acceptam doar review-urile clientilor VonMag.ro!
  1. Ce nota ii acorzi?
  2. Ce parere ai despre HK-SFP-1.25G-20-1550?
  3. Completeaza datele tale:
Opțional: adaugă o poză făcută de tine
in format jpg, maxim 5 MB, produsul în prim-plan

Intrebari HK-SFP-1.25G-20-1550

Ai intrebari? Foloseste formularul din partea dreapta.

Pune o intrebare
* Toate preturile afisate pe site sunt exprimate in lei si includ TVA. Toate promotiile de pe site sunt valabile in limita stocului.
* Produsele sunt noi, in ambalajele originale, insotite de factura si certificat de garantie.
* Specificatiile tehnice pentru Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550 sunt informative, pot fi modificate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.
* Fotografiile produsului Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550 au caracter orientativ si pot contine accesorii care nu sunt incluse in pachetul standard al produsului.
Istoricul tau de navigare