HomeElectriceScule si aparate de masuraBraun Group › Braun Group - NF-911
Braun Group - NF-911Braun Group - NF-911
Braun Group - NF-911

Multimetru optic cu interfete SC/ST/FC Braun NF-911

In stoc furnizor
24 luni
garantie
689 Lei
TVA inclus
Cumperi fara griji pe VonMag.ro - avem 20 de ani de experienta!
Suport tehnic Gratuit Bazat pe 20 de ani de experienta
Deschiderea coletului la livrare Gratuit
4 metode de plataRamburs, plata online, rate fara dobanda, OP
Retur in 30 de zileVezi detalii

Descriere Braun Group Braun Group - NF-911

OPTICAL Handy 3 in 1 POWER METER/multimeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm

Multimetru optic cu interfete SC/ST/FC avand urmatoarele functionalitati :
- powermetru optic pe 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, rezolutie 0,01dB, interval de masura -70+10dBm,
- sursa de lumina pe 1310nm/1550nm, emitator optic tip FP-LD,
- sursa de lumina rosie 650nm, putere iesire 5/10/20/30mW selectabila,
temperatura de functionare -20+70 grade celsius,
alimentare de la 3 baterii 1,5V,
dimensiuni 160x75x32 mm

Download

Review-uri Braun Group - NF-911

Din pacate niciun client VonMag nu a scris review pentru acest produs.

Scrie un review
Acceptam doar review-urile clientilor VonMag!
  1. Ce nota ii acorzi?
  2. Ce parere ai despre Braun Group - NF-911?
  3. Completeaza datele tale:
Opțional: adaugă o poză făcută de tine
in format jpg, maxim 5 MB, produsul în prim-plan

Intrebari Braun Group - NF-911

Ai intrebari? Foloseste formularul din partea dreapta.

Pune o intrebare
Produse similare
* Toate preturile afisate pe site sunt exprimate in lei si includ TVA. Toate promotiile de pe site sunt valabile in limita stocului.
* Produsele sunt noi, in ambalajele originale, insotite de factura si certificat de garantie.
* Specificatiile tehnice pentru Braun Group Braun Group - NF-911 sunt informative, pot fi modificate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.
* Fotografiile produsului Braun Group Braun Group - NF-911 au caracter orientativ si pot contine accesorii care nu sunt incluse in pachetul standard al produsului.
Istoricul tau de navigare