HomeSupraveghere videoAccesoriiMufePXWAccesoriu retelistica PXW Cablu fibra optica, Extern, SM, 4 fire F0-ZCCSM
F0-ZCCSM

Accesoriu retelistica PXW Cablu fibra optica, Extern, SM, 4 fire F0-ZCCSM

Cost livrare: 19 Lei (gratuit pentru comenzi peste 500 Lei)
In stoc
in maxim 48 de ore
3 Lei TVA inclus
Cumperi fara griji pe VonMag.ro - avem 20 de ani de experienta!
Verificare coletPoti opta pentru deschiderea coletului la livrare
Suport tehnic GratuitBazat pe 20 de ani de experienta
Retur in 30 zileMultumit sau primesti banii inapoi
Comanda fara contMai simplu, mai rapid

Descriere accesoriu retelistica PXW Cablu fibra… F0-ZCCSM

Cablu fibra optica ,extern, SM, 4 fireAtenuare la 1310 nm (dB/km): &le
0,38 Max &
&le
0,35 mediuAtenuare la 1550 nm(dB/km): &le
0,25 Max &
&le
0,22 mediuDispersie cromatica 1285-1330 nm (ps/nm.km ): &le
3,5Dispersie cromatica 1550 nm (ps/nm.km): &le
18Tensiune maxima de intindere (N): 1500Rezistenta la rupere (N/100 mm): 1000Raza minima de curbura &ndash
temporara (mm): 85Temperatura de instalare/operare: -30 ~ +70°CNumar fibre: 4Invelis: PVC galbenTip fibra: SM G652 D, 9/125µmCod culori: albastru, portocaliu, verde, maroDiametru cablu: 5 ±0,2 mmInaltime cablu: 6.2 ±0,35 mmGreutate cablu: 36 ±3 kg/kmPretul este pentru 1m liniar

Review-uri F0-ZCCSM

Din pacate niciun client VonMag nu a scris review pentru acest produs.

Scrie un review
Poti castiga lunar un voucher de 200 Lei! Detalii aici.
  1. Ce nota ii acorzi?
  2. Ce parere ai despre produs?
  3. Completeaza datele tale:
    *
    * *
Opțional: adaugă o poză cu produsul
In format jpg, maxim 5 MB

Intrebari pentru F0-ZCCSM

Ai intrebari? Foloseste formularul din partea dreapta.

Pune o intrebare
*
*

*

* Toate preturile afisate pe site sunt exprimate in lei si includ TVA. Toate promotiile de pe site sunt valabile in limita stocului.
* Produsele sunt noi, in ambalajele originale, insotite de factura si certificat de garantie.
* Specificatiile tehnice pentru accesoriu retelistica PXW Cablu fibra optica, Extern, SM, 4 fire F0-ZCCSM sunt informative, pot fi modificate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.
* Fotografiile produsului accesoriu retelistica PXW Cablu fibra optica, Extern, SM, 4 fire F0-ZCCSM au caracter orientativ si pot contine accesorii care nu sunt incluse in pachetul standard al produsului.
Istoricul tau de navigare